Noura Zouitni

E-mailadres: nzouitni@reeling.nl Telefoonnummer (relaties): 088-6442068 Telefoonnummer (cliënten):  088-6442067 Werkgebied: ’s-Hertogenbosch en omstreken Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag & donderdag Functie: Bewindvoerder…

Lees meer

Simone Schukkink

E-mailadres: sschukkink@reeling.nl Telefoonnummer (relaties): 088-6442062 Telefoonnummer (cliënten): 088-6442063 Werkgebied: ’s-Hertogenbosch en omstreken Werkdagen: maandag t/m donderdag Functie: Ondersteuner

Lees meer

Simone Teich

E-mailadres: steich@reeling.nl Telefoonnummer: 06-43455291 Werkgebied: Eindhoven tot Zuid-Limburg Werkdagen: maandag t/m donderdag Bereikbaarheid: 9.00 t/m 15.00 uur Functie: Mentor

Lees meer

Fatima El Ayadi

Email: fayadi@reeling.nl Telefoonnummer: 0886442058 Werkgebied: ’s-Hertogenbosch en omstreken Locatie: Rosmalen Functie: Ondersteuner

Lees meer

Wil Sahalessy

E-mailadres: wsahalessy@reeling.nl Telefoonnummer (relaties): 0886442060 Telefoonnummer (cliënten): 0886442061 Locatie: Eindhoven Werkdagen: maandag t/m donderdag Functie: Bewindvoerder in opleiding

Lees meer

Renate Kusters

E-mailadres: Rkusters@reeling.nl Telefoonnummer (relaties): 088-6442033 Telefoonnummer (cliënten):088-6442034 Werkdagen: maandag t/m vrijdag Functie: Bewindvoerder in opleiding

Lees meer

Iety Joris

E-mailadres: Ijoris@reeling.nl Telefoonnummer: 06-38572911 Werkgebied: ’s-Hertogenbosch/Tilburg en omstreken Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag Functie: Mentor

Lees meer

Natalie van Zanten

E-mailadres: nvanzanten@reeling.nl

Lees meer

Maureen Gerritse

E-mailadres: magerritse@reeling.nl

Lees meer

Genevieve Heesakkers

E-mailadres: geheesakkers@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442057 Telefoonnummer (relaties): 088-6442056 Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag Functie: Administratief medewerker

Lees meer