Francine Lammers

E-mailadres: flammers@reeling.nl Telefoonnummer: 06-20167519 Werkgebied: ‘s-Hertogenbosch en omstreken Werkdagen: maandag t/m donderdag Functie: Mentor

Lees meer

Yasmine Talaat

E-mailadres: ytalaat@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442036 (09.00 – 11.00) Telefoonnummer (relaties): 088-6442035 (09.00 – 16.00) Werkgebied: Eindhoven tot Zuid-Limburg Werkdagen: maandag…

Lees meer

Vivian Olzheim

E-mailadres: volzheim@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442052 Telefoonnummer (relaties): 088-6442051 Werkgebied: Eindhoven tot Zuid-Limburg Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag Functie: Junior…

Lees meer

Michelle Stupers

E-mailadres: mstupers@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442055 Telefoonnummer (relaties): 088-6442054 Werkgebied: ‘s-Hertogenbosch en omstreken Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend. Functie: Junior…

Lees meer

Jessica van de Wal

E-mailadres: jvandewal@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442019 Telefoonnummer (relaties): 088-6442018 Werkgebied: ‘s-Hertogenbosch en omstreken Werkdagen: maandag t/m donderdag (maandag niet telefonisch bereikbaar)…

Lees meer

Jennefer de Grunt

Zwangerschapsverlof tot medio april 2023 E-mailadres: jdegrunt@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442017 Telefoonnummer (relaties): 088-6442016 Werkgebied: Eindhoven tot Zuid-Limburg Werkdagen: maandag t/m…

Lees meer

Isabelle van der Stokker

E-mailadres: ivanderstokker@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442032 Telefoonnummer (relaties): 088-6442031 Werkgebied: Eindhoven en omstreken Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag Functie: Bewindvoerder

Lees meer

Fenny Leurs – Bindels

Fenny is op dit moment langdurig ziek E-mailadres: fleurs@reeling.nl Telefoonnummer: 06-13785354 Werkgebied: Eindhoven tot Zuid-Limburg Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag…

Lees meer

Edith Langenhoff

E-mailadres: elangenhoff@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442026 Telefoonnummer (relaties): 088-6442025 Werkgebied: Eindhoven en omstreken Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag Functie: Medior…

Lees meer

Dymph de Jong

E-mailadres: ddejong@reeling.nl Telefoonnummer (cliënten): 088-6442024 Telefoonnummer (relaties): 088-6442023 Werkgebied: Eindhoven en omstreken Werkdagen: dinsdag, woensdagmorgen, donderdag & vrijdag Functie: Junior…

Lees meer